O nás

Brašnárske remeslo a kožiarsky priemysel bol tradičným odvetvím regiónu Liptov. Toto sa v priebehu rokov úplne zmenilo a z regiónu sa kožiarsky priemysel vytratil úplne a brašnárstvo až na pár výnimiek takmer zaniklo. 

Naše stretnutie a prvopočiatky výroby produktov, ktoré predávame začínajú v januári 2016, kedy po kúpe dvoch stredoázoijských ovčiakov samovoľne začal pomalý proces výroby obojkov, postrojov a vodítiek najprv pre vlastné potreby, potom pre známych, až nakoniec vzniklo The Royal Craft.

IMG_8787.jpg

Ručná výroba

Každý jeden produkt je vyrábaný ručne na Slovensku a špeciálne edície, hlavne plánovanej výroby peňaženiek sú tvorené metódou hand stitching, kde sa vôbec nepoužíva strojové šitie. 

Kvalita materiálov

Pracujeme len so 100% kožou, bez akýchkoľvek prímesí, alebo náhrad. Koža pochádza z Talianska a na každý typ produktov je používaná odlišná metóda úpravy. Vďaka unikátnej štruktúre kože a jej prirodzeným nedokonalostiam sa stáva každý produkt unikátom a v priebehu času zreje. 

IMG_8641_edited.jpg
IMG_9024_edited.jpg

Detaily

Dbáme na čo možno najvyššiu kvalitu vyhotovenia produktov. Kontrolujeme každý jeden šev, každý rez a už samotnou prípravou kože, jej stenčovaním a doladením strihov do detailov dosahujeme prémiovú úroveň kvality. 

Pomáhame

Z každého predaného produktu podporujeme lokálne útulky čiastkou 2€, čím pomáhame riešíť situáciu pre psíky, ktoré nemajú to šťastie mať takého starostlivého pána. O jednotlivých podporách budeme informovať na naších sociálnych sieťach, preto nás určite sleduj. Linky nájdeš nižsie na webe pod našim logom.

IMG_8793_edited.jpg
Povedz nám o sebe, vítame každý nápad 

Vďaka za správu